Please use this identifier to cite or link to this item: https://libr.msu.by/handle/123456789/13422
Full metadata record
DC FieldValueLanguage
dc.contributor.authorГальмак, А. М.-
dc.date.accessioned2020-12-27T07:20:33Z-
dc.date.available2020-12-27T07:20:33Z-
dc.date.issued2015-
dc.identifier.citationГальмак, А. М. О симметрических кубических матрицах / А. М. Гальмак // Веснік Магілёўскага дзяржаўнага ўніверсітэта імя А. А. Куляшова. Сер. В. Прыродазнаўчыя навукі (матэматыка, фізіка, біялогія). – 2015. – № 1 (45). – С. 4–15.ru_RU
dc.identifier.urihttp://libr.msu.by/handle/123456789/13422-
dc.description.abstractВ статье изучаются кубические матрицы порядка n > 2 над произвольным кольцом P, у которых для любого r = 1, 2, ..., n r-е сечения ориентаций (i), (j) и (k) совпадают. Приводятся критерии симметричности кубической матрицы.ru_RU
dc.language.isootherru_RU
dc.publisherМагілёўскі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. А. Куляшоваru_RU
dc.subjectматематикаru_RU
dc.titleО симметрических кубических матрицахru_RU
dc.typeArticleru_RU
Appears in Collections:2015, № 1 (45)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
4349n.pdf341,34 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.