Please use this identifier to cite or link to this item:
https://libr.msu.by/handle/123456789/13765
Full metadata record
DC Field | Value | Language |
---|---|---|
dc.contributor.author | Каморников, С. Ф. | - |
dc.contributor.author | Воробей, Л. А. | - |
dc.contributor.author | Кузменкова, И. А. | - |
dc.date.accessioned | 2021-01-22T11:24:45Z | - |
dc.date.available | 2021-01-22T11:24:45Z | - |
dc.date.issued | 2010 | - |
dc.identifier.citation | Каморников, С. Ф. О решетке регулярных транзитивных подгрупповых функторов // С. Ф. Каморников, Л. Л. Воробей, И. Л. Кузменкова // Веснік Магілёўскага дзяржаўнага ўніверсітэта імя А. А. Куляшова. Сер. В. Прыродазнаўчыя навукі (матэматыка, фізіка, біялогія). – 2010. – № 1 (35). – С. 39–45. | ru_RU |
dc.identifier.uri | http://libr.msu.by/handle/123456789/13765 | - |
dc.language.iso | other | ru_RU |
dc.publisher | Магілёўскі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. А. Куляшова | ru_RU |
dc.subject | математика | ru_RU |
dc.title | О решетке регулярных транзитивных подгрупповых функторов | ru_RU |
dc.type | Article | ru_RU |
Appears in Collections: | 2010, № 1 (35) |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.