Please use this identifier to cite or link to this item: http://libr.msu.by/handle/123456789/549
Title: "Парадоксы" і "кааны" як семантычныя тыпы афарыстычных выказванняў
Authors: Іваноў, Я. Я.
Keywords: Языкознание
Issue Date: 2002
Publisher: Беларускі дзяржаўны педагагічны ўніверсітэт
Citation: Іваноў, Я. Я. "Парадоксы" і "кааны" як семантычныя тыпы афарыстычных выказванняў / Я. Я. Іваноў // Весці Беларускага дзяржаўнага педагагічнага ўніверсітэта. - 2002. - № 2 (32). - С. 82-88.
URI: http://libr.msu.by/handle/123456789/549
Appears in Collections:Научные публикации

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
185m.pdf385,5 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.