Please use this identifier to cite or link to this item:
https://libr.msu.by/handle/123456789/6355
Full metadata record
DC Field | Value | Language |
---|---|---|
dc.contributor.author | Ламчановская, М. В. | - |
dc.contributor.author | Сакович, Н. В. | - |
dc.contributor.author | Шамукова, Н. В. | - |
dc.date.accessioned | 2018-05-30T13:39:28Z | - |
dc.date.available | 2018-05-30T13:39:28Z | - |
dc.date.issued | 2018 | - |
dc.identifier.citation | Ламчановская, М. В. Двухсторонние оценки для количества точек с алгебраическими координатами в к-мерных кубах малой меры / М. В. Ламчановская, Н. В. Сакович, Н. В. Шамукова // Веснік Магілёўскага дзяржаўнага ўніверсітэта імя А. А. Куляшова. Сер. В. Прыродазнаўчыя навукі (матэматыка, фізіка, біялогія). – 2018. – № 1 (51). – С. 28–34. | ru_RU |
dc.identifier.uri | http://libr.msu.by/handle/123456789/6355 | - |
dc.language.iso | other | ru_RU |
dc.publisher | Магілёўскі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. А. Куляшова | ru_RU |
dc.subject | Алгебра | ru_RU |
dc.title | Двухсторонние оценки для количества точек с алгебраическими координатами в к-мерных кубах малой меры | ru_RU |
dc.type | Article | ru_RU |
Appears in Collections: | 2018, № 1 (51) |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.