Please use this identifier to cite or link to this item:
https://libr.msu.by/handle/123456789/6355
Title: | Двухсторонние оценки для количества точек с алгебраическими координатами в к-мерных кубах малой меры |
Authors: | Ламчановская, М. В. Сакович, Н. В. Шамукова, Н. В. |
Keywords: | Алгебра |
Issue Date: | 2018 |
Publisher: | Магілёўскі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. А. Куляшова |
Citation: | Ламчановская, М. В. Двухсторонние оценки для количества точек с алгебраическими координатами в к-мерных кубах малой меры / М. В. Ламчановская, Н. В. Сакович, Н. В. Шамукова // Веснік Магілёўскага дзяржаўнага ўніверсітэта імя А. А. Куляшова. Сер. В. Прыродазнаўчыя навукі (матэматыка, фізіка, біялогія). – 2018. – № 1 (51). – С. 28–34. |
URI: | http://libr.msu.by/handle/123456789/6355 |
Appears in Collections: | 2018, № 1 (51) |
Files in This Item:
File | Description | Size | Format | |
---|---|---|---|---|
6081m.pdf | 909,13 kB | Adobe PDF | ![]() Просмотреть/Открыть |
Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.