Please use this identifier to cite or link to this item:
https://libr.msu.by/handle/123456789/14866
Full metadata record
DC Field | Value | Language |
---|---|---|
dc.contributor.author | Кукрак, Г. О. | - |
dc.contributor.author | Тимохович, В. Л. | - |
dc.date.accessioned | 2021-03-23T09:12:31Z | - |
dc.date.available | 2021-03-23T09:12:31Z | - |
dc.date.issued | 1999 | - |
dc.identifier.citation | Кукрак, Г. О. Об экспоненциальном пространстве с топологией очановского типа / Г. О. Кукрак, B. Л. Тимохович // Веснік Магілёўскага дзяржаўнага ўніверсітэта імя А. А. Куляшова. – 1999. – № 2–3 (3). – С. 94–97. | ru_RU |
dc.identifier.uri | http://libr.msu.by/handle/123456789/14866 | - |
dc.language.iso | other | ru_RU |
dc.publisher | Магілёўскі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. А. Куляшова | ru_RU |
dc.subject | математика | ru_RU |
dc.title | Об экспоненциальном пространстве с топологией очановского типа | ru_RU |
dc.type | Article | ru_RU |
Appears in Collections: | № 2–3 (3) |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.