Please use this identifier to cite or link to this item:
https://libr.msu.by/handle/123456789/14866| Title: | Об экспоненциальном пространстве с топологией очановского типа |
| Authors: | Кукрак, Г. О. Тимохович, В. Л. |
| Keywords: | математика |
| Issue Date: | 1999 |
| Publisher: | Магілёўскі дзяржаўны ўніверсітэт імя А. А. Куляшова |
| Citation: | Кукрак, Г. О. Об экспоненциальном пространстве с топологией очановского типа / Г. О. Кукрак, B. Л. Тимохович // Веснік Магілёўскага дзяржаўнага ўніверсітэта імя А. А. Куляшова. – 1999. – № 2–3 (3). – С. 94–97. |
| URI: | http://libr.msu.by/handle/123456789/14866 |
| Appears in Collections: | № 2–3 (3) |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.
